KKK

Kuhu parkida Keskusesse tulles?

Tasuta saab parkida Keskuse hoovi ning kohtade olemasolul maja paremale küljele ja ette tänavale. Samuti saab 4h parkida lähedal asuvasse Kristiine Keskuse parklasse. Raskemate asjade maha panemiseks saab kasutada maja vasakul küljel olevat parkimiskohta, mis on märgistatud teenindavale transpordile.

Millal saame tulla ettevalmistusi tegema?

Ettevalmistuseks ja koristuseks kokku on arvestatud 1h (juba hinna sees).
Enamasti saame lubada tulla 30 min varem sättima, see oleneb sellest, et kas enne või pärast teid on ruumides teine üritus sees või mitte. Pikema etteavalmistusaja eest rakendub eraldi kokku lepitav lisatasu iga ületatud tunni eest, eeldusel et ruumid on vabad.
NB! Oleme äärmiselt tänulikud, kui üritused lõpevad õigeaegselt, kuna ruumide koristus ja korda sättimine võtab aega ning järgmised külalised saabuvad 45 minuti pärast. Sedasi jõuame kõik ruumid järgmiste ürituste jaoks valmis seada.

Millisesse seisukorda peavad ruumid peale üritust jääma?

Peale üritust peavad ruumid ja selles olevad esemed jääma terveks. Kui midagi on katki läinud või määrdunud, siis tuleb sellest kohe teada anda.

Kui Teil on kaasas oma söögid-joogid, siis tuleb köögi ala taastada selliseks nagu see oli peo alguses. Meie nõud tuleb ära pesta, ühekordsed nõud prügikasti panna ning kõik pinnad ja lauad tuleb puhastada.

Kui olete toitlustuse meilt tellinud, siis koristame ja peseme köögiala ise.

Kui palju inimesi saab üritustel osaleda?

Keskuse põhiruumid, fuajee ja saal, on kokku ligi 100 m2 põrandapinnaga ning seetõttu hubaselt avar. Siia mahub vabalt tegutsema kuni 80 inimest. Auditooriumisse mahub kuni 50 inimest. Koosolekuteruumi 8 inimest.